ZABUDOWY BALKONÓW

  • ZABUDOWY BALKONÓW / OGRODY ZIMOWE / ORANŻERIE / ZADASZENIA

Dużą zaletą takiej zabudowy jest to, że powiększa się powierzchnia mieszkania. Mamy dodatkowe miejsce. Dzięki nim nikt nie będzie widział, co robimy na balkonie i co na nim mamy. Zabezpiecza ona nasze mieszkanie przed zimnem. „Przechwytuje” zimno i nie pozwala, aby dostało się do innych pomieszczeń. Zabudowa idealnie nadaje się do założenia ogrodu zimowego. Dzięki temu możemy cieszyć się piękną zielenią, gdy za oknem jest mróz. Dzięki zabudowie do mieszkań nie dochodzą hałasy z zewnątrz takie jak pracujące maszyny, ale również odgłosy silnego wiatru. Zabudowa balkonu zabezpiecza także mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi. Nie chodzi głównie o ptaki, stanowi bowiem dodatkową barierę dla włamywaczy.a

Rafał Sasin J.R.SASIN-Systemy Osłonowe

PRODUCENT

NIP: 5361686381
REGON: 362147932
e-mail: biuro@sasin-rolety.pl
tel.: 509 818 571
tel.: (22) 299 63 65

 

                     

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwane „RODO". Są to nowe przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem PDF.

o Nas...

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz w montażu systemów osłonowych w domach, mieszkaniach, biurach i instytucjach. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy z zaangażowaniem oraz gwarantujemy wysoką jakość usług z zachowaniem rozsądnych cen.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty Klientów, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego z Klientów. Jako producent rolet przywiązujemy uwagę do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa oraz dążymy do systematycznego ulepszania naszego parku maszynowego. Zatrudniamy doświadczonych fachowców. Doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowo- techniczne.

Nasza strona internetowa używa plików cookies