ROLETY STANDARD

  • ROLETY MINI 

Rurka fi 17 aluminiowa na którą nawinięty jest materiał. Roleta zakończona jest belką stalową obciążającą

Mechanizm samohamowny oraz wieszaki PCV są regulowane. Nie ma problemu z dopasowaniem ich do okien. 

  • ROLETY W KASETACH

 

Rolety UNI PCV lub UNI ALU bardzo cieszą się powodzeniem wśród klientów. Montowane na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Do okien montuje się prowadnice które stanowią idealne wykończenie rolety. 

System UNI wyposażony został w samohamujący mechanizm , mocowany po wewnętrznej stronie płytki bocznej. 

Rafał Sasin J.R.SASIN-SYSTEMY OSŁONOWE

NIP: 5361686381
REGON: 362147932
E-MAIL: BIURO@SASIN-ROLETY.PL
TEL.: 509 818 571
TEL.: (22) 299 63 65

 

                     

 

O NAS..

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz w montażu systemów osłonowych w domach, mieszkaniach, biurach i instytucjach. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy z zaangażowaniem oraz gwarantujemy wysoką jakość usług z zachowaniem rozsądnych cen.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty Klientów, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego z Klientów. Jako producent rolet przywiązujemy uwagę do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa oraz dążymy do systematycznego ulepszania naszego parku maszynowego. Zatrudniamy doświadczonych fachowców. Doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowo- techniczne.

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwane „RODO". Są to nowe przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem PDF.