ROLETY DZIEŃ/NOC

  • ROLETY MINI DZIEŃ/NOC

Rurka fi 17 stalowa z nawiniętym materiałem. Mechanizm samohamowny oraz wieszaki PCV regulowane – pasują do wszystkich rodzajów okien. Rolety mini posiadają różne rozmiary jak i produkowane są w bardzo ciekawych kolorach

  • ROLETY DZIEŃ/NOC W KASETACH

 

Rolety UNI PCV lub ALU DZIEŃ/NOC bardzo cieszą się powodzeniem wśród klientów, montowane na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Do okien montuje się prowadnice które stanowią idealne wykończenie rolety. 

System UNI wyposażony został w samohamujący mechanizm , mocowany po wewnętrznej stronie płytki bocznej. 

Rafał Sasin J.R.SASIN-SYSTEMY OSŁONOWE

NIP: 5361686381
REGON: 362147932
E-MAIL: BIURO@SASIN-ROLETY.PL
TEL.: 509 818 571
TEL.: (22) 299 63 65

 

                     

 

O NAS..

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz w montażu systemów osłonowych w domach, mieszkaniach, biurach i instytucjach. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy z zaangażowaniem oraz gwarantujemy wysoką jakość usług z zachowaniem rozsądnych cen.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty Klientów, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego z Klientów. Jako producent rolet przywiązujemy uwagę do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa oraz dążymy do systematycznego ulepszania naszego parku maszynowego. Zatrudniamy doświadczonych fachowców. Doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowo- techniczne.

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwane „RODO". Są to nowe przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem PDF.