MOSKITIERY

  • MOSKITIERY ORAZ DRZWI MOSKITIEROWE

Nie trzeba ich przedstawiać :) ochrona przed nieproszonymi gośćmi w upalne lato jest warta każdej ceny. Dodatkowo blokują większe zanieczyszczenia które mogę pojawić się na zewnątrz i przedowstać przez otwarte okno.

Rafał Sasin J.R.SASIN-Systemy Osłonowe

PRODUCENT

NIP: 5361686381
REGON: 362147932
e-mail: biuro@sasin-rolety.pl
tel.: 509 818 571
tel.: (22) 299 63 65

 

                     

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwane „RODO". Są to nowe przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem PDF.

o Nas...

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz w montażu systemów osłonowych w domach, mieszkaniach, biurach i instytucjach. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy z zaangażowaniem oraz gwarantujemy wysoką jakość usług z zachowaniem rozsądnych cen.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty Klientów, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego z Klientów. Jako producent rolet przywiązujemy uwagę do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa oraz dążymy do systematycznego ulepszania naszego parku maszynowego. Zatrudniamy doświadczonych fachowców. Doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowo- techniczne.

Nasza strona internetowa używa plików cookies